thumb

Šuplík pod postel na kolečkách - 1.153,- kč

26.06.2023

Šíře 150 cm

Šuplík pod postel na kolečkách: praktické a elegantní řešení pro úložný prostor

Máte malý byt nebo pokoj a potřebujete více místa pro uskladnění vašich věcí? Chcete mít svůj pokoj uklizený a přehledný? Pak je pro vás ideální volbou šuplík pod postel na kolečkách, který najdete na eshopu postylky-postele.cz za výhodnou cenu 1.153,- kč. Tento šuplík je vyroben z kvalitního dřeva a má rozměry 90x190x18 cm. Je vhodný pro postele s vnitřním rozměrem 90x200 cm nebo 120x200 cm. Šuplík je snadno ovladatelný díky čtyřem kolečkům, které umožňují jeho plynulé vysouvání a zasouvání. Šuplík má také praktickou rukojeť, která usnadňuje jeho otevírání a zavírání.

Co můžete uložit do šuplíku pod postel na kolečkách?

Šuplík pod postel na kolečkách je ideální pro uložení různých druhů věcí, které potřebujete mít po ruce, ale nechcete je mít na očích. Do šuplíku můžete například uložit:

  • ložní prádlo, deky, polštáře, přikrývky nebo ručníky
  • oblečení, boty, doplňky nebo kabelky
  • knihy, časopisy, hry, hračky nebo sportovní vybavení
  • dokumenty, školní potřeby, kancelářské potřeby nebo elektroniku
  • cestovní zavazadla, sezónní věci nebo vánoční ozdoby

Šuplík pod postel na kolečkách vám pomůže ušetřit místo a zorganizovat si vaše věci tak, abyste je měli snadno dostupné a přitom neviditelné.

Jak si vybrat šuplík pod postel na kolečkách?

Pokud se rozhodnete pořídit si šuplík pod postel na kolečkách, měli byste si vybrat takový, který bude odpovídat vašim potřebám a vkusu. Na eshopu postylky-postele.cz si můžete vybrat z různých variant tohoto produktu. Máte rádi jednoduchý a moderní design? Pak si můžete objednat šuplík v bílé barvě, který se hodí k jakémukoli interiéru. Preferujete něco teplejšího a útulnějšího? Pak si zvolte šuplík v přírodním odstínu dřeva, který dodá vašemu pokoji přirozenost a pohodu. Ať už se rozhodnete jakkoli, budete spokojeni s kvalitou a funkcionalitou tohoto produktu.

Objednejte si šuplík pod postel na kolečkách ještě dnes a užijte si více místa a pořádku

Nečekejte a objednejte si šuplík pod postel na kolečkách na eshopu postylky-postele.cz ještě dnes. Tak neváhejte a udělejte si radost novým šuplíkem pod postel na kolečkách za výhodnou cenu 1.153,- kč.

Šuplík na kolečkách je vyroben z borovicového dřeva v přírodním odstínu borovice. Úložný prostor je vhodný ke všem námi nabízených postelím. K šuplíku, postelím nabízíme také noční stolky. Vše je vyrobeno z masivu borovice.Nakoupit můžete ZDE

Zpět na archiv aktualit

Aktuality

Archiv aktualit
aktualita

Každé sousto radostí! - S naší silikonovou sadou pro nejmenší.

Silikonová jídelní sada za skvělou cenu!

aktualita

Zahradní sestava ve venkovském stylu z masivu smrku 13698,- kč

Zahradní sestava ve venkovském stylu z masivu smrku.

aktualita

Široký výběr kompletu postelí za skvělé ceny

Z naší široké nabídky si vybere každý.

sk
facebook